Site Overlay

Kim jest Krzysztof Miruć?

Krzysztof Miruć to znany z telewizji architekt, prowadzący kilku programów poświęconych remontom i aranżacji wnętrz. Prywatnie pasjonat motocykli i entuzjasta treningów siłowych. Co jeszcze wiemy na temat mężczyzny? Tego dowiecie się z poniższego artykułu.

Kim jest Krzysztof Miruć?

Krzysztof Miruć ma 45 lat, urodził się na Mazurach w Giżycku.

Wychowałem się w bloku z wielkiej płyty. To było klasyczne osiedle, wszyscy zaglądali sobie do okien. Jestem z pokolenia wychowanego na podwórku, ale na Mazurach, więc często uczestniczyłem w rowerowych wyprawach do lasu czy nad jezioro. To były wspaniałe czasy – wspomina.

Karierę telewizyjną rozpoczął od Garażu marzeń, który emitowany był w kanale TVN Turbo. Wówczas wypatrzyła go Małgorzata Łupina. Następnie został prowadzącym nadawanych w TVN Style i HGTV programów o tematyce remontowej Zgłoś remont, Weekendowa metamorfoza i Eks-tra zmiana, które zarówno w Polsce, jak i na całym świecie cieszą się olbrzymią popularnością.

Krzysztof Miruć z wykształcenia jest architektem i prowadzi własne biuro aranżacji wnętrz. Jego wielką pasją są treningi siłowe i motocykle.

Ćwiczę od 10 lat. Kiedy zaczynałem, byłem ulaną kluchą. I tak krok po kroku, determinacja, trening i wkręciłem się w ćwiczenia na siłowni. To dla mnie fantastyczny odpoczynek dla głowy, którą pracuję cały dzień projektując wnętrza – przyznaje.