Site Overlay

Kim jest Paula Karpowicz?

Pochodząca z Podlasia Paula Karpowicz jest członkinią jednego z bardzo popularnych nie tylko w jej rodzinnym regionie, ale i w całej Polsce, zespołu disco-polo. Team „Topky” tworzy razem z Angeliką Żmijewską.

Paula Karpowicz – pasje, wiek, zainteresowania i ciekawostki

Wokalistka urodziła się w 1995 roku, więc dziś ma 27 lat. Jej rodzinnym miastem jest Białystok.

Już w najmłodszych latach interesowała się muzyką i brała udział w konkursach, które podtrzymywały tę pasję na wiele lat. Wystąpiła np. w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej, zajmując na nim II miejsce i w konkursie piosenki Jacka Cygana. Pierwszym zespołem disco-polo, w którym zaczęła śpiewać był „Top Girls”, w którym poznała Angelikę Żmijewską (dziś tworzą własny band).

Choć na co dzień Karpowicz zajmuje się przede wszystkim muzyką, to jej wykształcenie jest ściśle związane z turystyką i hotelarstwem. Jej główne pasje to stylizacja paznokci, szeroko pojęta uroda i beauty, w zakresie której również ma ukończone liczne szkolenia i kursy zawodowe. Dzięki temu zainteresowaniu i kompetencjom uzyskanym w trakcie szkoleń, otworzyła własny salon piękności (inwestując w niego środki zarobione na koncertach disco-polo).

Gdzie znajduje się jej salon urody? W Augustowie, pod szyldem „Top of Beauty by Paula Karpowicz”.