Site Overlay

Kim jest Paulina Gałązka?

Paulina Gałązka jest absolwentką łódzkiej filmówki. Widzowie ją uwielbiają chociażby za rolę Joanny Dworzak w serialu „Pierwsza Miłość”. Świetnie sprawdziła się także jako Milena w serialu „Zakochani po uszy”. Nie da się zapomnieć także jej roli w „Archiwiście” jako Zuzanna Wasiluk. Na ten rok jest zaplanowana premiera filmu o tytule „Dziewczyny z Dubaju”, który jest produkowany przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emilia Stępnia. Reżyserią zajmuje się Maria Sadowska. W filmie tym Paulina ma zagrać główną rolę. Warto poznać nieco bliżej tę aktorkę.

Życie prywatne

Paulina Gałązka urodziła się w Warszawie 21 sierpnia 1989 roku. Ma 31 lat i dokładnie mierzy 168 centymetrów. Nie wiemy ile dokładnie waży ta aktorka, ale o jednym jesteśmy przekonani – jej figura jest wręcz idealna.

Jeśli chodzi o związki, to aktorka jest oczywiście zamężna. Jej wybrankiem został również aktor Sindre Sandemo. Chętnie dowiedzielibyśmy się nieco więcej o tym związku czy też o rodzicach tej aktorki, jednak aktorka niezmiernie chroni swoją prywatność i na ten temat nic więcej nie wiemy.

Życie zawodowe

Aktorka zagrała w takich serialach jak „Zakochani po uszy”, „Pierwsza miłość”, „Druga szansa”, „Znaki”, „Drogi wolności” czy też „Archiwista”. Oczywiście na swoim koncie ma także rolę w wielu filmach. Jest to chociażby film „Zabawa zabawa”, „Serce nie sługa”, „Jak pies z kotem”, „Juliusz”, „Kobieta sukcesu” czy też „Na bank się uda”. W tym roku będziemy ją mogli także zobaczyć w premierowym filmie pod tytułem „Dziewczyny z Dubaju”. W filmie tym aktorka gra rolę główną.