Site Overlay

Dla kogo będzie odpowiednia rzadka grzywka?

Rzadka grzywka będzie wyglądać świetnie przy włosach ciemnych oraz pociągłej twarzy. Jest niesamowicie naturalna oraz bardzo dziewczęca. Sprawdźmy, jak zrobić przepiękną grzywkę?

Komu pasuje taka grzywka?

Rzadka grzywka wygląda naprawdę świetnie, a to tego jest modna oraz naturalna. Taki trend dotarł do nas z Korei. Chodzi tutaj o nic innego jak o naturalną oraz delikatną grzywkę, przez którą widać będzie nam czoło. Sięga ona minimum do linii dolnej brwi oraz jest po bokach nieco dłuższa. Tenże rodzaj grzywki najlepiej się sprawdzi u osób, które mają pociągłą twarz o kształcie serduszka czy też trójkąta. Nie polecamy rozwiązania takiego przy twarzy kwadratowej czy też okrągłej. Aby móc zastosować takowe cięcie, włosy naturalnie muszą być proste. Tenże efekt nie będzie dobrze wyglądał na włosach kręconych czy też falowanych.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest sam kolor włosy. Rzadka grzywka będzie najlepiej wyglądała na włosach brązowych czy też czarnych. Przy pasmach jasnych nie będzie kompletnie widać kontrastu i nie osiągniemy niestety efektu zamierzonego.

Dobry fryzjer to podstawa

Aby rzeczywiście cieszyć się piękną i modną grzywką, to musimy trafić na naprawdę dobrego fryzjera. Specjalistów na rynku nie brakuje. Pokuśmy się zatem o sprawdzenie opinii o fryzjerze zanim się do niego zapiszemy. W ten sposób upewnimy się, że rzeczywiście dobrze wybraliśmy i będziemy zadowolone z końcowego efektu. Nie może być przecież inaczej. Nie bierzemy nawet takiej możliwości. Będzie pięknie.