Site Overlay

Celina Statkiewicz prawdziwym kreatorem smaku

Gotowanie to pasja, która zajmuje specjalne miejsce w jej sercu. Idealne wyczucie smaku i optymizm towarzyszą jej każdego dnia. Finalistka znanego i lubianego programu Hell’s Kitchen pokazuje, że wszystko jest możliwe dzięki upartości i otwartości umysłu. Stale rozwija swoje umiejętności, szuka nowych smaków i dokłada wszelkich starań, aby każdy kuchenny detal trafiał prosto do serca konsumenta. Oto cała Celina Statkiewicz. 

Ta niepozorna postać jest z zawodu prawnikiem. Przed zaprezentowaniem swoich kulinarnych umiejętności Celina aktywnie uczestniczyła w pracach dotyczących największych Polskich nieruchomości. Jako menedżer generalny do spraw inwestycji czuła, że jej prawdziwym powołaniem jest gotowanie, a przebranżowienie nastąpi szybciej, niż ktokolwiek mógłby się tego spodziewać. Odbyte przez nią podróże do Hiszpanii, Włoch San Francisco, Japonii, Los Angeles, czy w wiele innych miejsc, jedynie inspirowały ją go tworzenia nowych dań, które na zawsze miały odmienić jej sposób postrzegania świata i wykreować niepowtarzalne poczucie smaku. 

Celina Statkiewicz dokonuje niemożliwego w zaciszu swojej kuchni. Łączy zdobytą podczas podróży wiedzę z nowymi smakami i tworzy potrawy, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane kubki smakowe. Nietypowe podejście do życia i niekwestionowany talent umożliwiają Celinie całkowitą odmianę kuchni. Dla niej nie istnieją żadne bariery kulinarne, a każdy nowo poznany smak to tylko dodatkowa zachęta do dalszego rozwoju i działania.