Site Overlay

Kamil Kula to nie tylko mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Bez wątpienia Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Pomimo tego, że to Marta Żmuda Trzebiatowska jest znaną aktorką, to jej mąż również jest sławnym i bardzo dobrym aktorem.

Jak rozpoczęła się ich miłość?

Gdy Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zaczęli się pokazywać  na salonach. Zachwycili od pierwszego wejrzenia swoich fanów. W roku 2015 para zdecydowała się pobrać. Ślub odbył się poza stolicą. Na ślubie gościli jedynie najbliżsi pary. Są już zatem sześć lat małżeństwem. Do dnia dzisiejszego są w sobie szalenie zakochani i wciąż widać w nich tę iskrę.

Aktor ze sporym dorobkiem

Na początku w parze tej zdecydowanie sławniejsza była Marta. Jednak warto zauważyć, że Kamil Kula to równie znany aktor. Występuje regularnie nie tylko w wielu serialach, ale także w wielu filmach. Jego dorobek jest spory. Pamiętajmy, że zarówno Marta, jak i także Kamil są jeszcze osobami młodymi, przed którymi drzwi do kariery są otwarte szeroko.

Na pewno zarówno o Marcie, jak i także o Kamilu usłyszymy jeszcze niejednokrotnie. Teraz życie zawodowe aktorów jest mocno ograniczone. Jesteśmy jednak przekonani, że jak skończy się pandemia COVID-19 to produkcje z udziałem Kamila Kuli i Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej ruszą pełną parą. Już nie możemy się tego momentu doczekać. Chcemy, aby wszystko wróciło do normalności. Aktorzy również marzą o powrót na deski teatrów oraz także na plany filmowe oraz plany seriali. Nie mają jednak na to żadnego wpływu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *