Site Overlay

Kamil Kula to nie tylko mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Bez wątpienia Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Pomimo tego, że to Marta Żmuda Trzebiatowska jest znaną aktorką, to jej mąż również jest sławnym i bardzo dobrym aktorem.

Jak rozpoczęła się ich miłość?

Gdy Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zaczęli się pokazywać  na salonach. Zachwycili od pierwszego wejrzenia swoich fanów. W roku 2015 para zdecydowała się pobrać. Ślub odbył się poza stolicą. Na ślubie gościli jedynie najbliżsi pary. Są już zatem sześć lat małżeństwem. Do dnia dzisiejszego są w sobie szalenie zakochani i wciąż widać w nich tę iskrę.

Aktor ze sporym dorobkiem

Na początku w parze tej zdecydowanie sławniejsza była Marta. Jednak warto zauważyć, że Kamil Kula to równie znany aktor. Występuje regularnie nie tylko w wielu serialach, ale także w wielu filmach. Jego dorobek jest spory. Pamiętajmy, że zarówno Marta, jak i także Kamil są jeszcze osobami młodymi, przed którymi drzwi do kariery są otwarte szeroko.

Na pewno zarówno o Marcie, jak i także o Kamilu usłyszymy jeszcze niejednokrotnie. Teraz życie zawodowe aktorów jest mocno ograniczone. Jesteśmy jednak przekonani, że jak skończy się pandemia COVID-19 to produkcje z udziałem Kamila Kuli i Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej ruszą pełną parą. Już nie możemy się tego momentu doczekać. Chcemy, aby wszystko wróciło do normalności. Aktorzy również marzą o powrót na deski teatrów oraz także na plany filmowe oraz plany seriali. Nie mają jednak na to żadnego wpływu.