Site Overlay

Opinie na temat portalu randkowego Przeznaczeni

„Łączymy ludzi z wartościami” – to główne hasło portalu randkowego Przeznaczeni. Twórcy serwisu swoją ofertę kierują do katolików, dla których wartości chrześcijańskie stanowią podstawę miłości. Jednocześnie podkreślają, że Przeznaczeni to nie tylko sposób na znalezienie miłości, ale również możliwość porozmawiania z osobami o podobnych poglądach, z którymi można zawrzeć ciekawe znajomości. W rankingach popularności Przeznaczeni zajmują 5 miejsce. Aktualnie, portal posiada prawie 600 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Portal randkowy Przeznaczeni pl — opinie

Rejestracja na portalu Przeznaczeni jest bezpłatna, przy czym jego funkcjonalność jest bardzo ograniczona i sprowadza się wyłącznie do przeglądania profili, bez możliwości wskazania interesującej nas okolicy. Dlatego, jeśli poważnie myślimy o znalezieniu drugiej połówki, warto skorzystać z opcji płatnej, która dostępna jest w 2 wersjach:

  • konto Premium – możemy pisać z innymi użytkownikami i odbierać od nich wiadomości. Zobaczymy również, kto był na naszym profilu, skomentujemy zdjęcie, oraz dokonamy wpisu w Księdze Gości. Cena konta Premium to 99 zł za 12-miesięczny abonament lub 149 zł za dostępność bez limitu czasowego.
  • konto Premium VIP – różnica w porównaniu do zwykłego konta Premium polega na możliwości pisania z osobami, które posiadają jedynie darmowe konto. Dodatkowo możemy ukryć, że przeglądaliśmy czyjś profil, a także zmienić tapetę pod swoim profilem. W przypadku tego konta cena za roczny abonament wynosi 124 zł, a za opcję „na zawsze” 169 zł.

Brakuje możliwości wykupienia abonamentu jedynie na miesiąc, który pozwoliłby poznać serwis i ewentualnie później zdecydować się na zakup dłuższego abonamentu.

Każdy użytkownik Przeznaczeni, oprócz typowych informacji o wyglądzie czy zainteresowaniach, musi w swoim profilu zamieścić informacje dotyczące poglądów na temat małżeństwa oraz antykoncepcji. W przypadku portalu katolickiego takie informacje nie powinny nikogo dziwić, ponieważ dla osób wyznających tradycyjne wartości stanowią wskazówkę, czy chcą z daną osobą wymieniać wiadomości.

Na portalu znajdują się również różnego rodzaju porady, m.in. odnośnie randkowania w sieci oraz budowania związku opartego na wartościach.

Znalezione obrazy dla zapytania: przeznaczeni opinie

Zalety portalu Przeznaczeni

  • Widoczne statystyki oraz historie par, które połączyły się dzięki portalowi.
  • Duża popularność, w związku z czym potencjalna szansa na znalezienie miłości jest duża.
  • Możliwość wskazania konkretnej grupy docelowej i zamieszczania na profilach informacji istotnych z punktu widzenia wyznawanych wartości.
  • Aplikacja mobilną na Android, w związku z czym bez problemu można korzystać z portalu również za pośrednictwem smartfona.

Wady portalu Przeznaczeni

  • Brak możliwości wykupienia konta Premium na miesiąc i tym samym przetestowania serwisu randkowego. Właściwie od razu po dokonaniu rejestracji musimy podjąć decyzję, czy chcemy wykupić konto na rok, czy może „na zawsze”.
  • Osoby zarejestrowane na Przeznaczeni mogą nie do końca mówić prawdę i tak naprawdę nie szukać trwałego związku. W przypadku portalu katolickiego może być to szczególnie trudne i bolesne, ponieważ większość zarejestrowanych tam osób nie poszukuje przelotnych relacji.
  • Konto aktywuje się automatycznie po zakończeniu abonamentu, dlatego trzeba uważać, żeby w odpowiednim czasie wypowiedzieć umowę.