Site Overlay

Ariadna Majewska – co to za osobowość?

Ariadna Majewska to polska blogerka, która pochodzi z Poznania.Ma zaledwie 23 lata, a zdobyła już ogromną rzeszę swoich fanów. Jest znana ze swoich niezwykle zgrabnych nóg oraz niesamowitej urody. Sprawdza się doskonale jako modelka, pozując przed aparatem. 

Na codzień studiuje w Poznaniu, a w wolnych chwilach prowadzi swojego bloga modowego o nazwie Ari- Maj. Blogerka określa swój styl niezmiennie jako elegancki, czasami prowokujący, ale od lat niezmiennie podkreślający kobiecość. Uwielbia także tworzyć nowe rzeczy, myślała o zostaniu malarką lub pisarką. Fotografia to kolejne z jej zainteresowań i pasji, na początku fotografowała przyrodę, później kobiety, aż wreszcie sama chciała stanąć po drugiej stronie obiektywu. 

W modzie i ubiorze inspiruje się dawnymi latami, starając się je łączyć z najnowszymi trendami. Jej stylizacje od zawsze są ponadczasowe, eleganckie i z pewnością przyciągają uwagę niejednego oglądającego. Jest też zdecydowaną zwolenniczką zdrowego stylu życia, lubi adrenalinę i z chęcią podejmuje nowe wyzwania. Uwielbia podróżować, czytać literaturę, jak również chodzić do kina. Stara się nie marnować żadnego dnia, gdyż jej motto brzmi- marzenia są po to aby je spełniać. Ariadna Majewska prowadzi swój własny sklep z bielizną aietstre.com. 

Jej internetowe konto na Instagramie obserwuje już ponad 1.8 mln osób, a każde zdjęcie zdobywa po kilkadziesiąt tysięcy serduszek. Na zdjęciach pozuje w swoich najnowszych, stworzonych stylizacjach, a uwagę przyciągają także jej niezwykle długie i zgrabne nogi.