Site Overlay

Na co zwrócić uwagę wybierając przewijaki Ikea?

Noworodki są niezmiernie wrażliwe. W związku z tym musimy zadbać o to, aby otoczenie, w którym przebywać będą było dla nich bezpieczne, jak i także wygodne. Jednym z elementów wystroju w dziecięcych pokojach są przewijaki Ikea. Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewijaka odpowiedniego? Przekonajmy się.

Komoda stabilna

Miejsce, w którym układać będziemy dziecko musi być koniecznie stabilne. W ten sposób zapewniamy dziecku bezpieczeństwo, jak i także łatwy dostęp do pieluszek, ubranek czy też innego rodzaju akcesoriów. Rozwiązaniem najlepszym jest to, aby przewijaki Ikea zamontować bezpośrednio na komodzie. W ten sposób mebel w ogóle nie będzie chwiejny, a do tego wszelkie niezbędne rzeczy posegregowane mamy w szufladach i są one dostępne niemal na wyciągnięcie ręki.

Wygodne łóżeczko dla dziecka

Przewijaki możemy także zamontować na łóżeczku, które konstrukcja także zagwarantuje nam stabilność. Wszystkie akcesoria niezbędne możemy umieścić w kieszonkach wygodnych, które są zamontowane na boku łóżeczka. To właśnie rozwiązanie się sprawdza świetnie w mieszkaniach mniejszych, gdy nie mamy możliwość wkomponowania jakiegoś większego mebla. Innym także bardzo ciekawym pomysłem jest naścienny przewijak. Można go rozkładać jedynie na sam czas przewijania oraz złożyć jednym ruchem, gdy nie jest nam potrzebny. Model połączony z szafką gwarantuje nam bardzo łatwy dostęp do pieluszek czy też kosmetyków dla dzieci.

Wybór mamy ogromny. Co więcej w salonach Ikea znajdziemy także inne elementy do dziecięcego pokoju.