Site Overlay

Michał Wiśniewski żony i dzieci

Wokalista i lider zespołu „Ich Troje”, Michał Wiśniewski to osobowość medialna, którą fani interesują się nie tylko zawodowo, pytając o szczegóły jego kariery, ale i ciekawiąc się jego życiem prywatnym. Pytanie „Michał Wiśniewski żony” jest jednym z najczęściej zadawanych jeśli chodzi o życie osobistego tego piosenkarza.

Michał Wiśniewski żony – ile ich miał?

Pierwszą żoną lidera „Ich Troje” była Magda Femme, jedna z pierwszych wokalistek zespołu „Ich Troje”, z którą w związek małżeński zawarł w 1996 roku, kończąc go pięć lat później, w 2001. Drugą, przy długości związku liczącym cztery lata (2002-2006), była Martyna Mandrykiewicz, znana polskiej publiczności jako Mandaryna. Z tego związku Wiśniewski ma dwójkę dzieci, Michała i Fabienne Martę. W tym samym roku, w którym rozwiódł się z piosenkarką, jego kolejną żoną została Anna Świątczak. Niestety i ten związek zakończył się rozwodem, tym razem po pięciu latach, w 2011. Ze Świątczak artysta również ma dwójkę dzieci, Etienette Annę i Vivienne Viennę.

Po roku wolnego stanu, Michał Wiśniewski po raz czwarty ożenił się, tym razem z Dominiką Tajner, która rozwiodła się z nim w 2019.

Aktualną, piątą już żoną wokalisty jest Pola Wiśniewska, z którą małżeństwo zawarł w 2020 i aktualnie ma jedno dziecko, Falco Amadeus.