Site Overlay

Michał Franc – multitasking, czyli wielozadaniowość w praktyce.

Ponoć mężczyznom ciężko jest skupić się na kilku rzeczach naraz, jednak Michał Franc zadaje kłam tym stwierdzeniom. Zajmuje się bowiem wszystkim, co związane ze sztuką – gra, śpiewa, występuje w teatrze, telewizji i dubbinguje. A ma niespełna 30 lat. Jakie jeszcze talenty przejawia ten pracowity millenials?

Kariera młodego śpiewaka.

Michał Franc ukończył Wydział Wokalno-Aktorski w Gdańsku i zdaje się, że od początku wiedział, co chce robić. Wielu aktorów najpierw gra w filmach a dodatkowo sobie „dorabia” dubbingiem, jednak Franc zdaje się od początku budować karierę aktora dubbingowego. A idzie mu to świetnie.

Znane role: od gościnnych występów po kultowego grajka z serialu „Wiedźmin”.

Aktor zaczął swoją przygodę z podkładaniem głosu od serialowych wersji kultowych filmów takich jak „Mustang z dzikiej Doliny” i „Zaplątani”. Obie te role przyjął z uwagi, iż jego bohaterowie w nich śpiewają, ponieważ konsekwentnie pragnie rozwijać swój talent wokalny, a to pragnienie zapewniło mu też rolę ukochanego przez Polaków słowiańskiego barda, czyli Jaska z „Wiedźmina”. Zebrał pozytywne recenzje, a większość jego fanów jest zgodna – czekają na kolejne świetne wykonania w nowych sezonach, których ma być tyle ile książek, czyli aż 6! Będzie co dubbingować!