Site Overlay

Kim jest Piotr Witkowski?

Piotr Witkowski to aktor, który zdobył popularność dzięki roli w serialu „Na Wspólnej”. Grał tam Andrzeja Kowala, człowieka, który popełnił błąd i teraz próbuje go naprawić. Aktorzy telewizyjni są często krytykowani za to, że grają w serialach, ale Piotr Witkowski udowadnia, że można to robić naprawdę dobrze.

Kim jest Piotr Witkowski?

Piotr Witkowski urodził się 12 grudnia 1988 roku w Warszawie. W 2011 ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Pierwsze kroki na scenie stawiał w Teatrze Polskim w Warszawie. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to pojawił się w serialu „Na Wspólnej”. Od tego czasu wystąpił w wielu innych produkcjach telewizyjnych, m.in. „Barwy szczęścia”, „M jak miłość” czy „Belle Epoque”. Grał tam zarówno mniej, jak i bardziej znane postacie.

Znany jest z filmów takich jak Miasto 44, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Kamerdyner.

Piotr Witkowski jest również aktorem teatralnym. Występował w wielu przedstawieniach, m.in. „Hamlet”, „Klątwa” czy „Romeo i Julia”. Aktor otrzymał także kilka nagród za swoją działalność. Piotr Witkowski to aktor, który potrafi grać zarówno komedie, jak i dramaty. Jest utalentowany i lubiany przez widzów.

Piotr Witkowski jest także aktywnym sportowcem. Uprawia triathlon.

Piotr Witkowski — Instagram

Piotr Witkowski prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @piotr_witkowski. Jego profil aktualnie obserwuje 12,9 tysiąca użytkowników tego serwisu. Aktor na swoim koncie prezentuje zarówno zdjęcia związane z jego grą aktorską, jak i codzienną aktywność.