Site Overlay

Fryzury na grzybka – nie bójmy się ostrego cięcia

Fryzury na grzybka kojarzą się nam z dawnymi czasami oraz fryzurami męskimi. Okazuje się jednak, że fryzurki te są także noszone przez kobiety. Trzeba mieć jednak nieco odwagi, aby zafundować sobie taką metamorfozę. Wiele kobiet jest oczarowanych efektem uzyskanym. Grunt to trafić do dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy.

Dobór fryzury do kształtu twarzy

W wyborze fryzury najważniejszy jest kształt naszej twarzy. Fryzury na grzybka pasują do każdego typu twarzy, ale nie do twarzy mocno zaokrąglonej. W przypadku takiego połączenia, twarz wygląda na jeszcze bardziej okrągłą i niestety efekt nie jest zbyt dobry.

Gdy spodobała nam się ta fryzura, to najlepiej i najrozsądniej będzie się udać do fryzjera, który dokona analizy. Podepnie nam tak nasze włosy, abyśmy mogły zerknąć czy podobamy się sobie w tej fryzurce. Ocena zarówno z przodu, jak i także z tyłu da nam wiele do myślenia. Możemy podjąć w ten sposób ostateczną decyzję.

Porada fryzjera

Gdy nie jesteśmy zbyt pewne swojej decyzji, to rozsądnie będzie poprosić o radę fryzjera. Musimy mu zaufać. Spogląda on na nasze włosy profesjonalnie i jest w stanie pewne kwestie przewidzieć. Być może zaproponuje nam nie tylko zmianę fryzury, na przykład obcięcie na grzybka, ale także koloryzację. Jedno w połączeniu z drugim może naprawdę świetnie się uzupełnić i tym samym uzyskamy efekt, którego nawet się nie spodziewałyśmy. Takie podejście na pewno będzie nas cieszyło. Lubimy kompleksowe rozwiązania. Pamiętajmy – do odważnych świat należy.