Site Overlay

Kim jest Weronika Jezierska?

Weronika Jezierska oszałamia nas swoją urodą. Jesteśmy zdania, że co roku wygląda jeszcze lepiej. A co ciekawego możemy dowiedzieć się z życiorysu tej kobiety?

Ma nie tylko uroda

Musimy wiedzieć, że Weronika Jezierska wyróżnia się nie tylko urodą, ale także ma sporo w głowie. Studiowała w stolicy dziennikarstwa. Przed studiami tańczyła w zespole cheerleaderek. Jednak pomimo wielu aspiracji zdecydowała się zostać Ring Girl. Co ciekawe otrzymała nawet tytuł Ring Girl 2018 roku. Musimy tym samym zaznaczyć, że zasięg konkursu był olbrzymi. Głosowało w nim grubo ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy fanów.

Zajrzyjmy na Instagrama Weroniki

Warto na pewno zerkać i to regularnie na Instagrama kobiety. Możemy się z niego dowiedzieć bardzo wiele. Na swoim profilu publikuje naprawdę sporo zdjęć. Na profilu nie brakuje zdjęć z podróży, codziennych tradycyjnych selfie oraz także kadrów z bardzo profesjonalnych sesji. Jej konto jest obserwowany przez prawie pięćdziesiąt tysięcy osób.

Co ciekawe Weronika przyznała się swoim fanom, że jeszcze nie tak dawno nie była kompletnie pewna siebie. Co więcej była wręcz wstydliwa. Wiele osób nazywało ją szara myszką. Z tytułem kozła ofiarnego czuła się naprawdę fatalnie. Jednak zmiany nadeszły z czasem. Wystarczyło, że spojrzała w lustro i zaczęła dostrzegać pewne swoje zalety. Po prostu dostrzegła w sobie piękno. Był to w jej życiu przełom. Później zaczęła się już jej kariera i swojej urody nie musiała nikomu udowadniać. Po prostu ją widać i to na pierwszy rzut oka.